Woda w upalne dni

Okres letni zbliża się wielkimi krokami. Rośnie pobór wody związany z naszą działalnością ogrodniczą oraz rekreacyjną. Czy wodociągi małych miast i wiosek przygotowane są do tego trudnego okresu eksploatacji sieci?

Czytaj więcej »

Analityka zapotrzebowania na wodę podczas dni wolnych od pracy.

Dni wolne od pracy to najlepszy czas do wypoczynku. Aktywne wypoczywamy na świeżym powietrzu lub w zaciszu domowego spokoju siedząc przed telewizorem, delektujemy się jakością i rozmiarem oglądanego obrazu. Czas upływa wolno. Wydawać by się mogło, że nic nie może zakłócić tak szeroko rozlewającego się spokoju bo cały świat zwalnia i wypoczywa. Czy taki stan rzeczy przekłada się w odniesieniu do sieci wodociągowej? Które dni stanowią szczególne zagrożenie dla eksploatacji wodociągu? Statystyki mówią same za siebie!

Czytaj więcej »

Stawiamy na rozwiązania oparte o aplikacje mobilne.

Dzisiejszy świat bez internetu lub możliwości komunikowania się przez telefony komórkowe z pewnością byłby wielkim koszmarem dla większości z nas. Człowiek szybko przyzwyczaja się do wygód płynących z osiągnięć nowoczesnych technologii, szczególnie w dziedzinie komunikacji.

Czytaj więcej »